Partnerzy handlowi

W trosce o jak najwyższą jakość usług dbamy o to, aby w asortymencie naszej hurtowni dostępne były jedynie artykuły pochodzące od czołowych producentów z Polski i Europy. Od wielu lat współpracujemy z firmami wytwarzającymi chemię przemysłową i gospodarczą, artykuły dezynfekcyjne, czy sprzęt do mycia ręcznego oraz mechanicznego. Do naszych stałych współpracowników należą m.in.:

Dolphin – jeden z większych producentów profesjonalnych artykułów chemicznych, firma specjalizuje się w detergentach dedykowanych dla firm i obiektów gastronomicznych, w swojej ofercie posiada również kosmetyki do pielęgnacji samochodów. Dohphin jest przedsiębiorstwem o polskim kapitale.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem firmy Dolphin na terenie woj.opolskiego

Medi-Sept – polska firma specjalizująca się w produktach zadedykowanych dla sektora medycznego; szeroki asortyment spółki obejmuje środki dezynfekcyjne, preparaty do odkażania narzędzi medycznych; produkty Medi-Sept stosowane są w szpitalach, gabinetach lekarskich, przychodniach.

Kolorado – to marka jednego z największych producentów chemii gospodarczej w Polsce. Marka znana z wysokiej jakości swoich produktów. W roku 2009 marka Kolorado została doceniona przez klientów za jakość i użyteczność, uzyskała Odkrycie 2009 w konkursie: Laur Konsumenta.

Gold Drop – spółka założona w 1991 roku w Polsce, specjalizuje się w produkcji chemii gospodarczej; firma oferuje bogaty asortyment produktów ekologicznych, płynów do mycia naczyń, podłóg, a także środków do urządzeń sanitarnych.

Inter Mop – polska firma o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży produkcyjnej; specjalizuje się w wytwarzaniu mopów do mycia podłóg, zadedykowanych zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego; obecnie jest jedynym producentem tego typu artykułów w Polsce.

Mercator Medical – międzynarodowa spółka posiadająca swoje oddziały w Polsce oraz w Rosji, Czechach, Rumunii i na Węgrzech; zajmuje się produkcją rękawic medycznych, odzieży jednorazowej, opatrunków; oferta firmy skierowana jest do szpitali, gabinetów lekarskich czy weterynaryjnych.

General Fresh – firma wytwarza wysokiej jakości chemię gospodarczą, do stosowania domowego oraz firm; w katalogu producenta dostępny jest cały przekrój artykułów chemicznych, niezbędnych do mycia, pielęgnacji i odświeżania różnych powierzchni i elementów; General Fresh posiada również bogatą ofertę środków do pielęgnacji samochodów.

Kärcher – niemiecka firma rodzinna o globalnym zasięgu, specjalizująca się w produkcji maszyn i systemów czyszczących, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń wysokociśnieniowych. W Polsce produkty marki dostępne są od 1993 roku.

Coba Europe – firma o międzynarodowym kapitale, posiadająca oddziały na terenie całej Europy oraz w RPA; Coba Europe zajmuje się produkcją mat podłogowych o różnym zastosowaniu, zarówno do przemysłu, jak i użytku domowego.