Witamy serdecznie

Nasza firma działa nieprzerwanie od 2009 roku. W trakcie ośmiu lat prowadzenia działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, nie tylko w kraju, ale również za granicą. Zajmujemy się dystrybucją środków chemicznych najlepszych firm w branży, wiele z tych marek jest dostępnych jedynie w ofercie naszej firmy. Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas w detergenty przemysłowe, środki czystości, artykuły higieniczne czy dezynfekcyjne. Oferujemy również profesjonalne maszyny sprzątające, a także ręczny sprzęt czyszczący. Nasz asortyment nieustannie wzbogacany jest o kolejne produkty, dlatego w naszej hurtowni znajdą Państwo wszystko, co jest niezbędne do utrzymania czystości w nowoczesnej firmie.

Dbanie o wysoką jakość oferowanych artykułów  jest naszym priorytetem. Ogromny nacisk kładziemy również na wiarygodność oraz profesjonalizm. Najlepszym świadectwem tego, jest certyfikat Rzetelna Firma, przyznawany naszej hurtowni nieprzerwanie od 8 lat. Dzięki niemu nasi klienci mogą mieć pewność, że zdajemy sobie sprawę ze społecznej odpowiedzialności, jaka jest nierozerwalnie związana z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Mimo dużego rozwoju, jaki miał miejsce w naszej firmie na przestrzeni lat, nadal jesteśmy spółką rodzinną, składającą się w 100% z polskiego kapitału. Dlatego robiąc zakupy w naszej hurtowni, mają Państwo pewność, że wspierają lokalne przedsiębiorstwo. Dużym atutem naszej firmy są jej pracownicy. Do każdego z naszych klientów podchodzą indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem Posiadają oni rozległą wiedzę na temat każdego z naszych produktów, dlatego chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że obecnie czas jest na wagę złota. Dlatego ze swoich zobowiązań wywiązujemy się w ściśle określonym terminie. Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że zamówiony produkt zostanie dostarczony na czas, bez nieprzewidzianych opóźnień. Naszą hurtownię cechują również bardzo konkurencyjne ceny. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami różnych marek, mogliśmy wynegocjować preferencyjne warunki, co ma swój wydźwięk w cenach naszej hurtowni. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby naszych klientów, na życzenie sprowadzamy artykuły niedostępne w codziennej ofercie hurtowni. Szeroki asortyment naszego sklepu pozwoli Państwu zaoszczędzić dużo pieniędzy oraz czasu, wszystko, co potrzebne jest do utrzymania czystości, znajdą państwo w naszej ofercie.

Proponujemy Państwu nasze usługi również w zakresie specjalistycznych prac porządkowych oraz robót na wysokościach. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie naszej firmy sprzątającej.

Świadczymy profesjonalne doradztwo w zakresie tworzenia indywidualnych planów higieny poszczególnych obiektów.

Pobierz przykładowy plan higieny

Przeprowadzamy szkolenia z zakresu odpowiedniego użytkowania środków chemii profesjonalnej jak i sprzętu sprzątającego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i po dokonaniu wizji lokalnej obiektu przygotowujemy dedykowany plan higieny oraz szkolimy pracowników z zakresu stosowania oraz używania naszych środków chemicznych na wszystkich obszarach. Oferujemy również profesjonalne systemy dozujące pozwalające na pełną kontrolę kosztów związanych z użytkowaniem chemii.

Skorzystaj z formularza wysyłając zapytanie